profesionální studio pro získání vysněné postavy...
rezervační systém

Kruhový trénink

Kruhový trénink je skvělý způsob, jak cvičit rychle a zároveň efektivně. Cvičení spočívá ve střídání kardio a posilovacích prvků, díky čemuž zapojíte všechny důležité svalové partie. Při tomto cvičení posilujete svaly, zpevňujete tělo, spalujete tuky a zrychlujete metabolismus. Je tedy zaměřeno jak na hubnutí, tak na zpevnění, formování postavy a zlepšování fyzické kondice.

Skládá se z deseti profesionálních posilovacích strojů renomované značky Life Fitness a mezistanic kardio, které se nachází mezi některými z nich. Vždy cvičíte 1 minutu na konkrétním stanovišti a po zaznění gongu se přesouváte na stanoviště další. V rychlém sledu tedy vystřídáte všechny stanoviště a je jen na vás, kolikrát si toto „kolečko“ zopakujete. Na začátku a na konci cvičení je nutné vždy absolvovat desetiminutovou jízdu na crossovém trenažéru.

Intenzitu tréninku si snadno přizpůsobíte svým možnostem. Posilovací stroje si během vteřiny nastavíte na požadovanou úroveň. Zvyšování či snižování zátěže je velmi jednoduché. Toto cvičení tedy uspokojí jak úplné začátečnice, tak zkušené fitness cvičenky.

Na kruhový trénink není potřeba se předem objednávat, přijďte kdykoliv. Pokud však s tímto cvičením začínáte, je vhodné si domluvit individuální trénink pod vedením našich certifikovaných trenérek.

Nemějte obavy, že toto cvičení nezvládnete. Trenérky vám vysvětlí, jak si přizpůsobit zátěž, uzpůsobí trénink vaší aktuální kondici. Váš trénink není časově omezený. Uvidíte, jak rychlé, zábavné a efektivní může cvičení být!

Je nutné si vzít vlastní ručník, sportovní oblečení, vhodné jsou také tenisky, pití.

kruhový trénink

POKUD MÁTE JAKOUKOLI POCHYBNOST, ZDA JE PRO VÁS TATO METODA VHODNÁ, PORAĎTE SE SE SVÝM LÉKAŘEM.


Kruhový trénink

Cvičte rychle a zároveň efektivně

Slim Belly

Studie SLIM BELLY v našem studiu

Vacu Power 4000

Spalování tukové tkáně v kritických partiích těla

Power Plate

Neuvěřitelné zlepšení kondice a síly

EMS

Elektrická stimulace svalů

Rolletic Original

Řešení problémů celulitidy

Slim Legs

Cílené hubnutí na stehnech a zadečku

Lymfodrenáž

Tlaková terapie podpora činnosti lymfatického systému

Kolagenové solárium

Užívejte si slunce s čistým svědomím!